İstanbul İl Temsilciliği Okul Sporları Küçükler-Yıldızlar İlPer 08.03.2018 14:46
Resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
Küçük Erkekler (42)1,4 km14 C
PlStnoNameYBClubTime
1262Aybars Kağan Karaağaç06İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğa9:21
2450Ömer Efe Acemoğlu06Şehit Mehmet Güder AİHL13:05
3446Celal Kaan Bulanık06Şehit Mehmet Güder AİHL13:41
4442Enes Özbek06Şehit Mehmet Güder AİHL14:45
5444Ateş Tural06Sevinç Koleji16:27
6243Ömer Şenkal06İstek Özel Atanur Oğuz Ortaoku16:37
7104Deniz Mehmet Aydoğan07Cemile çopuroğlu ortaokulu16:40
8438Ahmed Said Aydoğan06Şehit Mehmet Güder AİHL17:14
9456Yunus Emre Tekbaş06Şehit Mehmet Güder AİHL18:21
10372Mehmet Efe Taner06Özel Evrim Ortaokulu20:02
11241Kuzey Kireçtepe06İstek Özel Atanur Oğuz Ortaoku20:43
12229Toprak Çınar Bağcı08Özel Doğu Ataşehir Doğa Ortaok21:32
13228Atakan Vardar07Özel Doğu Ataşehir Doğa Ortaok25:31
14304Miraç Deviremli06Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu25:45
15244Emre Uysal06İstek Özel Atanur Oğuz Ortaoku26:34
16230Ege Ertuğrul07Özel Doğu Ataşehir Doğa Ortaok31:11
17242Muhammet Gümüştaş07İstek Özel Atanur Oğuz Ortaoku32:02
18366Aksel Levon Amiroğlu06Özel Evrim Ortaokulu36:12
 
301ŞerifMert Atakul07Ali Fuat Cebesoy Ortaokulump
227Kuzey Savaşer07Özel Doğu Ataşehir Doğa Ortaokmp
307Umut Kütük08Ali Fuat Cebesoy Ortaokulump
370Uzay Alp Saraçoğlu06Özel Evrim Ortaokulump
306Berat Pek06Ali Fuat Cebesoy Ortaokulump
374Emre Çiçekyurt07Özel Evrim Ortaokulump
209Çınar Dinçtürk07İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkanmp
196Emre Bayram06Cemile çopuroğlu ortaokulump
367Arda Şamo06Özel Evrim Ortaokulump
305Mehmet Efe Karaaslan06Ali Fuat Cebesoy Ortaokulump
172Emirhan Soylu06Cemile çopuroğlu ortaokulump
199Emircan Eren06Cemile çopuroğlu ortaokulump
210Ömer Ardalı07İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkanmp
198Ali eren KAYA06Cemile çopuroğlu ortaokuludisq
487FERHAT KAMİL KILIÇ06ÖZEL DUDULLU İSABET OOdisq
385ÖMER FARUK ÖZTÜRK06ÖZEL DUDULLU İSABET OOdnf
488AHMET NURİ DERECİ06ÖZEL DUDULLU İSABET OOdnf
381Ahmet Şener07Kanuni İmam Hatip Ortaokuludns
384Ensar İlkay06Kanuni İmam Hatip Ortaokuludns
382Ahmet Terzioğlu06Kanuni İmam Hatip Ortaokuludns
380Ahmet Mecit Gülsoy06Kanuni İmam Hatip Ortaokuludns
386AHMET EREN KAÇAN06ÖZEL DUDULLU İSABET OOdns
395KEREM ALİ ŞAHİN06ÖZEL DUDULLU İSABET OOdns
383Müşveddin Yusuf Doygunbaş07Kanuni İmam Hatip Ortaokuludns
 
 
 
Küçük Kızlar (35)1,4 km13 C
PlStnoNameYBClubTime
1214DERİN ELİF YILMAZ06İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan11:44
2247Miray Keskin06İstek Özel Atanur Oğuz Ortaoku12:04
3379Eylül Gülşar07Özel Evrim Ortaokulu14:20
4245Duru Derin Dirican07İstek Özel Atanur Oğuz Ortaoku14:51
5473Kayra Kelly Dürüsel06Özel Evrim Ortaokulu21:35
6212AYSU SENA YÜKSEL07İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan22:44
7371Selin Karakullukçu06Özel Evrim Ortaokulu25:17
8211PELİN YALÇIN07İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan25:31
9249Defne Kırcı06İstek Özel Atanur Oğuz Ortaoku29:40
10165Damla Bodur06Cemile çopuroğlu ortaokulu36:19
11303Beyza Arslan06Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu39:10
12168Sıla Zırın06Cemile çopuroğlu ortaokulu41:15
13377Deniz Yurdakul06Özel Evrim Ortaokulu41:33
14419ZEYNEP ECE SÜRMEN06ÇAMLICA ACIBADEM KOLEJİ42:38
15421MELİKE İBRAHİMAĞAOĞLU07ÇAMLICA ACIBADEM KOLEJİ43:40
16402HAYAT SU KESKİN06ÖZEL DUDULLU İSABET OO44:00
17302Kübra Yıldırım06Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu46:11
18479Eylül Doğan06Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu52:14
19231Eda Arısoy05Özel Doğu Ataşehir Doğa Ortaok53:34
20434TUĞBA BÜYÜKDAĞ05ÇAMLICA ACIBADEM KOLEJİ57:01
21420EFSA MEMİK06ÇAMLICA ACIBADEM KOLEJİ58:31
22197Gamze Şeker07Cemile çopuroğlu ortaokulu1:10:06
23103İrem Kır06Cemile çopuroğlu ortaokulu1:12:03
24166Tuana elif Ertunç07Cemile çopuroğlu ortaokulu1:15:10
25428ECEM PIÇAKÇI07ÇAMLICA ACIBADEM KOLEJİ1:17:48
 
246Ecem Güvener06İstek Özel Atanur Oğuz Ortaokump
248Berra Yetiş06İstek Özel Atanur Oğuz Ortaokump
311Sezin Şenses06Ali Fuat Cebesoy Ortaokuludisq
213ÜMMÜ GÜLSÜM AYHAN06İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkandnf
215Melisa Nur Muslu07İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkandnf
400ŞEYMA YAŞAR06ÖZEL DUDULLU İSABET OOdnf
398HATİCE KÜBRA YAZKAN06ÖZEL DUDULLU İSABET OOdnf
390AYŞE ŞEVVAL TÜRÜT06ÖZEL DUDULLU İSABET OOdnf
394AYŞE SEDEF AKDİ06ÖZEL DUDULLU İSABET OOdnf
493Tuğba Nur Köse06Ali Fuat Cebesoy Ortaokuludns
 
 
 
Yıldız Erkekler (50)1,7 km17 C
PlStnoNameYBClubTime
1439İbrahim Bilge Ulussever05Şehit Mehmet Güder AİHL11:09
2216Orkun Artuç05İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan13:04
3389Can Toprak Şahin04Özel Atakent Doğa Koleji13:20
4217Toprak Işık Arıkan05İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan14:43
5375Melik Aydın05Şehit Mehmet Güder AİHL14:53
6457Ömer Talha Arslan05Şehit Mehmet Güder AİHL15:01
7455Ömer Necati Polat05Şehit Mehmet Güder AİHL15:09
8500Oğuz Erinan04Özel Evrim Ortaokulu15:17
9475Ege Yılmaz05Özel Evrim Ortaokulu15:28
10393Ali Mert Akbulut04Özel Atakent Doğa Koleji15:42
11489Erk Demirel04Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu15:54
12454Eyüp Ege Kara05Özel Evrim Ortaokulu16:04
13221Aral Bora Mirza05İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan16:06
14463Sinan Erençetin05Özel Evrim Ortaokulu17:04
15388Berkant Berk Akbulut04Özel Atakent Doğa Koleji17:35
15218Rahmi Baran Seymen04İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan17:35
17448Mehmed Zahid Ulussever05Şehit Mehmet Güder AİHL17:42
18167Hüseyin Can Zurnacı05Cemile çopuroğlu ortaokulu17:46
19236Eren Müftüoğlu04Mustafa eravutmuş ortaoklulu18:29
20235Oğuz yaşar Çağlar04Mustafa eravutmuş ortaoklulu18:47
21237Yaşar polat Kahraman04Mustafa eravutmuş ortaoklulu20:49
22220Süleyman Ege Tunçer04İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan21:27
23162Hamit Zurnacıoglu05Cemile çopuroğlu ortaokulu21:40
24233Demir yılmaz Topaloğlu04Mustafa eravutmuş ortaoklulu23:08
25387AHMET TAŞYUMRUK04ÖZEL DUDULLU İSABET OO28:48
26169Metehan Karagöz05Cemile çopuroğlu ortaokulu32:17
27496Tunay Oral04Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu37:35
28163Hacı Deviren05Cemile çopuroğlu ortaokulu40:23
29164Kağahan Köroğlu05Cemile çopuroğlu ortaokulu43:02
30396MUHARREM CAN DOĞAN04ÖZEL DUDULLU İSABET OO53:02
31461Muhammed Erkuzoğlu04Tülin manço ortaokulu2:00:05
 
403Deniz Cem Şahin04Özel Atakent Doğa Kolejimp
494Salih Arda Albayrak04Ali Fuat Cebesoy Ortaokulump
495Hüseyin Yıldırım05Ali Fuat Cebesoy Ortaokulump
250Volkan Kiğılı05İstek Özel Atanur Oğuz Ortaokump
234Tarık Kalafat05Mustafa eravutmuş ortaokluludisq
492Arda Sarıboğa04Ali Fuat Cebesoy Ortaokuludisq
399HAMZA TOSUN04ÖZEL DUDULLU İSABET OOdnf
401MUHAMMED EFE KÜÇÜKYETER04ÖZEL DUDULLU İSABET OOdnf
397ÖMER ÇETİN04ÖZEL DUDULLU İSABET OOdnf
423Burak Günle04Tülin manço ortaokuludns
459Yusuf Aydemir04Tülin manço ortaokuludns
460Kerem Taşkesen04Tülin manço ortaokuludns
418Ömer Faruk Sevim05Kanuni İmam Hatip Ortaokuludns
458Yusuf sefa Kılıç04Tülin manço ortaokuludns
429Muhammed Said Binicier05Kanuni İmam Hatip Ortaokuludns
440Bora Burak Taşkın05Özel Evrim Ortaokuludns
436Recep Demir05Kanuni İmam Hatip Ortaokuludns
422Berkay Çelebi05Kanuni İmam Hatip Ortaokuludns
426Mert Altunbulak05Kanuni İmam Hatip Ortaokuludns
 
 
 
Yıldız Kızlar (41)1,6 km16 C
PlStnoNameYBClubTime
1300Hazra derin Heybetli03Mef Ortaokulu12:20
2223Ece Öğrenci05İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan14:34
3225Damla Aslan05İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan15:28
4259Duru Yüksel06İstek Özel Atanur Oğuz Ortaoku17:23
5224Azra Derin Şansal05İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan18:44
6261Mercan Kesimli04İstek Özel Atanur Oğuz Ortaoku19:17
7238Zeynep Kılıç05Mustafa eravutmuş ortaoklulu19:19
8232Irmak Köklü04Mustafa eravutmuş ortaoklulu20:16
9226Lal Tacir04İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan21:04
10309Öykü Saray05Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu24:38
11413Delal Çiga04Mustafa eravutmuş ortaoklulu28:12
12240Seren gülben Acar04Mustafa eravutmuş ortaoklulu30:58
13437ALARA CEREN POYRAZ05ÇAMLICA ACIBADEM KOLEJİ34:41
14239Ada Tuana Bayrak04Mustafa eravutmuş ortaoklulu35:06
15433HİLAL NUR FİDAN05ÖZEL DUDULLU İSABET OO35:43
16425DİLAY ARI05ÇAMLICA ACIBADEM KOLEJİ37:23
17204İdal Kara05Cemile çopuroğlu ortaokulu38:39
18207Merve Vardar05Cemile çopuroğlu ortaokulu42:23
19431Şevval Doğan04Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu42:41
20391Kübra Turan05ÖZEL DUDULLU İSABET OO44:30
21435SÜMEYYE GÜNEŞ05ÇAMLICA ACIBADEM KOLEJİ45:22
22430ERVA S SARAL05ÇAMLICA ACIBADEM KOLEJİ1:02:27
23205Nevile Nur Özgül05Cemile çopuroğlu ortaokulu1:03:05
24476Helin Yerlikaya04Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu1:28:46
 
260Yasmin Mıchailidis04İstek Özel Atanur Oğuz Ortaokump
251Zehranur Şahin05İstek Özel Atanur Oğuz Ortaokump
222Alara Özügenç05İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkanmp
427MELİKE KARAGÖL05ÖZEL DUDULLU İSABET OOmp
392Rukiye Karaağaç05ÖZEL DUDULLU İSABET OOmp
206Kardelen Yalazar05Cemile çopuroğlu ortaokulump
424ZEYNEP TOPÇUOĞLU06ÇAMLICA ACIBADEM KOLEJİmp
310Nazife Naz Karakuş05Ali Fuat Cebesoy Ortaokuludnf
481Bahar Cemre Koçer04Ali Fuat Cebesoy Ortaokuludnf
208Şeyma nur Canbaz05Cemile çopuroğlu ortaokuludnf
432BEYZA ARABACI05ÖZEL DUDULLU İSABET OOdnf
407Belinda elke Kılıç04Tülin manço ortaokuludns
409Kübra Kocaman04Tülin manço ortaokuludns
410Yıldız Yıldırım04Tülin manço ortaokuludns
404Dilek Merve Ağaç04Tülin manço ortaokuludns
405Sude Kurt04Tülin manço ortaokuludns
406Sena damla Bekar04Tülin manço ortaokuludns